Оформлення туристичної візи в Словаччину

туристична віза в Словаччину
Словаччина – країна Євросоюзу, яка входить в Шенгенську зону. Цей факт робить її дуже привабливим варіантом для українських туристів, оскільки крім того, що країна межує з Україною, має безліч визначних пам’яток, так ще і входження в Шенгенську зону дозволить відвідати не тільки її, але і інші країни ЄС. Тому для громадян нашої країни оформлення туристичної візи до Словаччини не є великою перешкодою, але складнощі можуть виникнуть. Вся справа в тому, що уряд намагається боротися з напливом іноземців в країну. Це призводить до підвищення вимог до пакету документів, які є необхідними для отримання візи. Особливо складно оформити туристичну мультивізу.


Особливості при отриманні туристичної візи?

Крім Словаччини до Шенгенської зони входять ще 25 країн. Всі вони погодилися прибрати митний паспортний контроль, дозволивши своїм громадянам пересування цим країнами, як всередині єдиної держави. Існує і Шенгенська віза, яка дає ті ж права іноземцям, але з деякими нюансами.

віза по туризму в СловаччинуДля того, щоб отримати візу до Словаччини необхідно вирішити багато питань на території України. Заявник не повинен мати ніяких проблем юридичного характеру, зобов’язаний сплатити всі податки і не повинен погасити всі взяті кредити. В іншому випадку ви отримаєте відмову в отриманні візи. Навіть незважаючи на те, що між Словаччиною та Україною налагоджені добрі стосунки, дотримання умов Шенгенської угоди є обов’язковим.


Як спростити процес отримання візи?

Після вирішення всіх вище перерахованих проблем, можна подавати заяву на отримання туристичної візи Словаччини. Віза дає право подорожувати по території Словаччини та інших країн Європейського Союзу. У неї повинні бути внесені дані про її власника і його фото. Перебуваючи на території іншої держави, візу необхідно пред’явити на першу вимоги влади. Документи повинен подати заявник особисто. Для полегшення процесу отримання візи до Словаччини можна звернутися в Еміграційний Центр «Максимум». Фахівці нададуть вам допомогу при оформленні візи і проконсультують вас з усіх питань. Це не тільки заощадить ваш час, але і підвищить шанси на успіх.