Оформлення шенгенської бізнес візи до Словаччини

Шенгенська бізнес віза в СловаччинуСловаччина – це дивовижна країна, яку неможливо обійти стороною. Туристи з усього світу відвідують цю чудову країну, щоб насолодитися прогулянкою по середньовічних вуличках, побачити чудеса архітектуру і відвідати різні музеї. З кожним роком Словаччина стає все більше популярною серед українців. Але для того щоб перетнути кордон одного закордонного паспорта недостатньо, потрібно отримати Шенгенську візу. Все більше розвивається бізнес партнерство між представниками України і Словаччини, тому ділові візити до Словаччини стають необхідністю. Для цього потрібна спеціальна бізнес віза.


Документи і терміни оформлення для бізнес візи до Словаччини

Багатьом бізнесменам, які співпрацюють зі словацькими партнерами, необхідно перебувати на території цієї країни тривалий час. Якщо вам потрібно перебувати в Словаччині більше дев’яноста днів протягом шести місяців, то потрібно оформляти бізнес візу. Протягом півроку ви зможете в’їжджати в Словаччину необмежену кількість разів. Потім довгострокову візу можна продовжити, але тільки вже на території Словаччини. Також, оформивши довгостроковий шенген до Словаччини, ви можете відвідувати і інші держави Шенгенської зони, але тільки до дев’яноста днів протягом півроку.

Краще подавати заяву на бажання отримати бізнес візу за три місяці до планованої поїздки. Вашу заявку розглянуть протягом семи десяти днів. Іноді термін розгляду заявки може бути продовжений на місяць без пояснення будь-яких причин.

Необхідні документи: закордонний паспорт, візова анкета, фотографія розміром 3,5х4,5 см, оригінал офіційного запрошення від словацької організації, оформлений на фірмовому бланку компанії або в Поліції Словаччини, страховий поліс, підтвердження проживання (наприклад, бронювання готелю), якщо запрошуюча організація його не забезпечує, підтвердження доходів і діяльності, бронювання квитків, довідка з банку про наявність коштів на рахунку і виписка про рух коштів по рахунку за останні три місяці.


Бізнес віза без проблем

Ви можете не витрачати зайві сили і час на оформлення бізнес візи, вам в цьому допоможе еміграційний центр «Максимум». Ми неодноразово допомагали нашим клієнтам отримати без проблем Шенгенську візу, у нас працюють тільки найкращі фахівці. Також, еміграційний центр допоможе вам, якщо вам відмовили в візі. Еміграційний центр «Максимум», завжди допоможе вам в будь-яких питаннях!