Одноразова шенген віза в Словаччину

Шенгенська одноразова віза в СловаччинуСловаччина дивовижна країна, що володіє неповторним історичним виглядом. Її столиця Братислава справжне європейське місто, в якому мирно живуть представники різних націй і конфесій. Гуляючи вулицями цього міста не можна не здивуватися, як гармонійно воно поєднує в собі історичні і сучасні споруди. Крім того, в Словаччині можна відвідати численні термальні мінеральні джерела. А для шанувальників екотуризму в найяскравіших куточках Словаччини є затишні садиби.

Шенгенська зона – це група з 26 європейських країн, які підписали угоду про скасування паспортного контролю на своїх кордонах. Громадяни цих держав можуть без обмежень пересуватися по всім 26 країнам. Громадяни інших країн можуть отримати шенгенську візу, яка дає право вільно пересуватися по 26 державам Європи.

Словаччина є учасницею Шенгенської угоди і щоб побачити всю цю красу на власні очі потрібна шенгенська віза. Для українських громадян ця процедура досить складна, через високі вимоги до документів. А відкрити мультивізу і зовсім вкрай важко. Тому для першого візиту краще оформлення одноразової візи до Словаччини.


Як отримати одноразову шенген візу до Словаччини

В першу чергу для отримання одноразової візи Словаччини потрібно розібратися з усіма своїми справами на батьківщині. Необхідно погасити всі заборгованості, сплатити податки і врегулювати юридичні питання. У Словаччині лояльно ставляться до громадян України, але уряд країни зобов’язаний чітко дотримуватися всіх умов шенгенської угоди. Біографія заявника, який претендує на отримання віза, зобов’язана виглядати абсолютно бездоганно, в іншому випадку в відкритті візи точно відмовлять.

Після врегулювання всіх питань можна переходити до збору необхідних документів і заповнення анкети. На цьому етапі практично завжди виникають складнощі. Будь-яка помилка або неточність може закінчитися тим, що всю нелегку процедуру доведеться починати знову.

Одноразова словацька віза – це документ, відмінно захищений від підробок, в якому вказується особиста інформація про власника та вклеюється його фото. Віза дає туристу право вільно мандрувати по європейським державам дозволений час. Подорожуючи по Європі турист зобов’язаний на першу вимогу місцевої влади пред’явити цей документ.