Як оформити туристичну візу в Польшу

польська туристична віза

Оформлення туристичної візи в Польщу.

Польща належить до однієї з найбільш відвідуваних українцями країн. Для того щоб подорожувати по Європі було легко, Вам просто необхідно спочатку з’їздити до Польщі і відкрити собі двері для «легкого» в’їзду в країни Євросоюзу, яких близько 25 штук. Великим плюсом є і те, що Польща дуже близько розташована до України.


Які терміни оформлення візи?

Процедура оформлення візи в середньому триває 6 днів. Але якщо у посольства виникають до Вас питання, то дана процедура збільшується в терміни іноді і до 30 діб. Якщо ж віза Вам необхідна терміново, а терміни розтягуються, Ви можете відкрити візу і по терміново розглянути документи всього за 3 дні. Для такого швидкого отримання візи Вам необхідно подати всі документи для оформлення візи, а також збір в консульство на суму 70 євро.


Як спростити процес отримання візи?

туристична віза в Польщу З особливим трепетом і ретельністю необхідно підійти до збору документів на оформлення візи. Заповнення кожного бланка має бути удостоєне Вашої пильної уваги, так як найменша помилка і в візі можуть відмовити. Професіонали еміграційному центру «Максимум» візьмуть на себе всі складнощі в оформленні всіх необхідних документів для того, щоб відкрити візу в Польщу. Незважаючи на те, що взаємини двох країн дружні, відкриття візи все ж процес непростий. Поведінка в консульстві безпосередньо залежить від того чи отримаєте Ви візу або буде відмова. Вартість візи різна і залежить це від її типу. Багаторазова, або одноразова віза вирішуєте Ви самі, ми ж допомагаємо Вам безпосередньо у швидкому та якісному оформленні цього дозвільного документа. Розмістивши у еміграційному центрі «Максимум» своє замовлення на оформлення візи, Ви отримаєте її в найкоротший термін. Незважаючи на те, що Ви горите бажанням відправитися в подорож по Польщі і Ваші документи мають бездоганний склад, необхідно убезпечити себе від відмови видачі даного документа. Еміграційний центр «Максимум» поспішає допомогти Вам в гарантованому отриманні візи в цю країну, а також уникнути витрати своїх нервів і безцінного часу.