Туристична віза до Польщі

туристична віза в Польщу

Чому вам варто відвідати Польщу?

Подорож до Польщі це дивовижна можливість відвідати одну з найкрасивіших держав Європи з багатою історією. У Польщі ви поринете в квінтесенцію атмосфер середньовіччя і сучасності. З одного боку, тінисті бруковані вулички історичних частин таких міст як Краків чи Варшава, з іншого – сучасні курорти, які вражають різноманітністю. Тут і пляжний відпочинок з привітним сонцем і свіжим морським бризом і гірськолижні засніжені траси. Для любителів шопінгу також знайдеться чимало привабливих місць.


Як отримати туристичну шенген візу в Польщу?

Польща входить в число 26 країн якы підписали шенгенську угоду, а це значить, оформлення шенгенської візи в Польщу дозволить отримати масу переваг для туриста. Це, перш за все:

  • безперешкодний перетин кордонів держав-членів шенгенської угоди. Іншими словами за одну подорож можна, при бажанні, відвідати кілька країн;
  • економія коштів. Вам не доведеться платити консульський внесок при оформленні декількох дозволів на в’їзд для відвідування різних держав.

Якщо ви припускаєте затриматися в Польщі ненадовго, то ваш вибір це одноразова віза. Як правило, такі візи є туристичними і не дають права на довгострокове перебування в країні. Оформлення такої візи має ряд переваг:

  • не вимагає додаткових документів;
  • після успішного отримання кількох одноразових віз в консульствах країн Шенгенської угоди в подальшому отримати візу простіше.

Як зробити процес оформлення візи простіше?

На перший погляд все просто. Однак до оформлення візи необхідно підійти з усією серйозністю або навіть довірити це питання професіоналам. Менеджери еміграційного Центру «Максимум» допоможуть в оформленні одноразової візи в Польщу. Тим більше що, сьогодні зовсім не обов’язково звернувшись до послуг туристичного агентства купувати подорож, досить просто оформити візу.

Важливо пам’ятати, що відмова консульства при отриманні візи, заснована навіть на формальних ознаках, може стати серйозною перешкодою для отримання такого дозволу на в’їзд при наступних зверненнях до консульства будь-якої держави-члена шенгенської угоди.