Оформлення туристичної візи в Литву

литовський туристичний шенген

Литва – невелика країна, розташована на березі Балтійського моря. Дуже добре підходить для поїздки в Європу. М’який, приємний клімат сприяє гарному відпочинку. На території Литви розташовано безліч різних курортів, що робить подорож особливо корисною для дітей і людей старшого віку. Чудові споруди різних епох, залишать приємні спогади для любителів архітектури та різних пам’яток. Більшість місцевих жителів розмовляють російською мовою, що є безсумнівним плюсом для російськомовних туристів. У цій країні збереглися багаті культурні традиції. Велике Князівство Литовське, ще з часів середньовіччя, було більш розвиненим серед інших держав Європи. Юридичний кодекс тих часів прогресував, внаслідок чого і був привласнений статус «Велике Князівство Литовське». Університети, розташовані на території Литви, зуміли породити безліч вчених і культурних діячів, що стало підставою для виходу в Шенгенську зону. Це спрощує можливість для українських туристів з легкістю відвідувати країну, достатньо оформити туристичний Шенген в Литву.


Особливості оформлення туристичної візитуристичний шенген в Литву

Туріст, що володіє Шенгенською візою, може побувати в будь-якому куточку Європи. Подорож триватиме стільки днів, на скільки, відкрита віза. У 1985 році, було підписано угоду, за якою в Шенгенську зону входять 26 європейських держав. Прикордонний контроль здійснюється тільки на в’їзді і виїзді в Шенгенську зону.

Для отримання Шенгенської візи, необхідно самостійно подати документи на її оформлення у візовому центрі, або в консульстві, з підготовленими нами документами, для відкриття візи. При подачі в консульство, необхідно сплатити консулу 35 €, або 70 €, на термінову візу.


Оформлення шенгену з нашим візовим центром

При зверненні в еміграційний центр «Максимум» , ви отримаєте впевненість у тому, що віза буде видана в строк. Вам не доведеться переживати, про нескінченні документах, про відкриття термінової довгоочікуваної візи. Сплативши наші послуги, Ви гарантовано і в максимально короткі терміни отримаєте Литовську візу, витративши мінімум свого особистого часу. Отримавши Шенгенську візу в Литву, у туриста з’являється можливість безперешкодного подорожування по безкрайній Європі. І для цього не обов’язково в’їжджати в країну, яка відкрила візу.