Оформлення термінової візи до Великобританії

термінова віза до Великобританії

Чому варто і як відвідати Великобританію?

Великобританія – це дощова, але вражаюча країна. У цій країні можна відвідати відомі на весь світ пам’ятки, побачити резиденцію королеви, насолодитися видом гір і погуляти по середньовічних замках. Якщо у людини немає часу на очікування розгляду його документів, то тепер є можливість оформити термінову візу. Розраховувати на отримання термінової візи можна тільки в тому випадку, якщо оформляється гостьова, туристична, студентська, бізнес віза або при спонсоруванні заявника. Якщо заявник раніше отримував відмову у візі, то розраховувати на термінову візу не варто. Також, якщо під час перебування в Британії у заявника були проблеми з законом або він порушив умови перебування на території, то швидкий розгляд документів неможливий. Якщо людина подавала заявку з приводу дозволу на проживання та йому відмовили, то розгляд документів заявника не стоятиме в пріоритеті.


Як просто оформити візу?терміновий шенген до Великобританії

Термінова віза до Британії коштує сто сімдесят євро, спосіб оплати такої ж, як і у консульського збору. Але в цю вартість консульський збір не входить. Термінова віза
має на увазі, що документи заявника буду розглядатися не два тижні, а три або п’ять днів. Отримати термінову візу тепер можуть дружини і наречені громадянина, який живе на території цієї країни, її вартість п’ятсот одинадцять євро. Документи розглядаються протягом двох тижнів, а не дванадцяти, як при оформленні візи такого роду. Але навіть послуга термінова віза не гарантує, що заявник отримає позитивну відповідь. Консульський збір та вартість додаткової послуги при відмові не повертається. У деяких випадках навіть при терміновому розгляді документів, може знадобитися більше часу, ніж п’ять днів. Отримати термінову візу до Великобританії можуть ті, у кого а території країни є родичі, які залежать від заявника і вже була Шенгенська віза, віза Канади, Нової Зеландії, При найменшій помилці в оформленні документів, ви можете не отримати візу і всі зусилля будуть витрачені даремно . Краще за все звернутись до фахівців. Еміграційний центр «Максимум» допоможе вам отримати термінову візу. Ви отримаєте візу в термін і вчасно вирушите за кордон.