Оформлення туристичної візи в Німеччину

туристична німецька віза

Туристична віза в Німеччину

Німеччина приваблює туристів з усього світу вже багато років. У цій країні мандрівники відкрили для себе не тільки цікавий і незвичайний менталітет, але і дивовижну красу кожного міста, чудову архітектуру і кухню, можливість провести час в задоволення і на довгі роки запам’ятати відпочинок, проведений саме в цій країні.Сюди приїжджають як звичайні мандрівники на короткий період, так і серйозні бізнесмени для тривалих ділових переговорів і прийняття важливих рішень. У будь-якому випадку, віза в Німеччину – це хороший шанс випробувати щось нове і незвичайне зануритися в неперевершену атмосферу і відпочити душею.


Особливості при оформленні візи до Німеччини

Незважаючи на те, що Німеччина входить в зону Шенгену, оформлення туристичної візи до Німеччини залишається досить непростим процесом. Для поїздки в цю країну передбачено два види візи це одноразова і мультивіза.

  • Одноразова віза оформляється виключно для відвідування Німеччини, і дається рівно на той термін, на який куплені авіаквитки і заброньовано номер в готелі.
  • Мультивізу отримати набагато складніше – для цього одержувачу необхідні вагомі аргументи і підстави.

Мультивіза дає своєму власникові масу можливостей, наприклад, можливість протягом дев’яноста днів вільно перетинати кордони країн Шенгенської зони і відвідувати різні країни, що підтримують угоду. Однак, умови для отримання такої візи, досить суворі – потрібно як мінімум бути власником нерухомості на батьківщині, що гарантує ваше повернення в рідну країну.


Як просто оформити візу до Німеччини?

оформлення туристичної візи до НімеччиниНавіть для однієї поїздки отримання туристичної візи Німеччини – трудомісткий процес, що вимагає терпіння. Необхідно зібрати цілий пакет документів, заповнити спеціальну анкету-клопотання і сплатити консульський збір. Важливо пам’ятати, що в анкеті потрібно вказувати виключно правдиві дані, адже саме для отримання німецької візи проводяться найдокладніші перевірки всіх кандідатов.Значітельно полегшити процес зможе досвідчений еміграційний центр «Максимум» – професійний підхід досвідчених фахівців дозволить вам значно збільшити шанси на отримання візи і якомога швидше опинитися в Німеччині.