Оформлення шенгенської бізнес візи в Німеччину

німецька шенген бізнес візаНімеччина або ФРН – провідна країна Євросоюзу, основоположний і рівноправний член Шенгенської угоди. З 26.03.1995 жителям України для поїздки до Німеччини потрібна Шенгенська віза.

При оформленні бізнес візи в Німеччину для Вас відкривається унікальна можливість, перебуваючи в цій країні в рамках своєї поїздки можна без будь-яких перешкод виїхати в найближчі країни. А їх більше 20.

Маючи відкриту візу однієї з цих 20 країн, Ви можете в’їхати до Німеччини, використовуючи зворотне право і не порушуючи основної мети поїздки.

Бізнес віза (ділова віза) до Німеччини оформляється:

  • з метою відвідування підприємств і організацій,
  • для зустрічей з діловими партнерами,
  • для проведення нарад та конференцій,
  • для виставок або наукових симпозіумів.

Той, хто бажає оформити бізнес візу повинен підтвердити, що його мета належить до цих категорій.

Зазвичай дозвіл являє собою німецьку шенген мультивізу, тобто в період дії документа Ви можете кілька разів відвідати Німеччину, але не маєте право там працювати.

Оформлення бізнес візи в Німеччину має на увазі:

  • Консульський збір для отримання бізнес візи – 35 євро.
  • Розгляд Вашої заяви в Посольстві Німеччини – не менше 5 робочих днів.

Набір документів для дозволу на в’їзд

Документи, необхідні для оформлення візи стандартні: закордонний паспорт з датою дії понад терміну поїздки на 3 місяці, лист-запрошення із зазначенням докладних даних запрошуючого боку на стандартному бланку і зверненням до відповідній особі, інші довідки і підтвердження.

Розглядаються оригінали документів.

До особливих випадків відносяться гості, які є членами делегації.

Отримати бізнес візи в Німеччину допоможуть здійснити фахівці Еміграційного центру «Максимум».

Часто оформлюючі візи подають клопотання самостійно і отримують відмову. Не варто опускати руки, потрібно лише з’ясувати підставу відмови. Бувають невеликі накладки з паперами, всього лише не вистачає чийогось підпису або додаткового документа.

А буває, що ускладнюють отримання минулі порушення візового режиму. З будь-якої ситуації є вихід.

Фахівцями візового центру «Максимум» накопичений великий досвід у вирішенні проблем, пов’язаних з дозволом на в’їзд. Вони легко допоможуть Вам зрозуміти кодування причин відмови. Еміграційний центр «Максимум» вже зарекомендував себе серед подібних спеціалізованих компаній. Службовці центру швидко і якісно нададуть Вам професійну допомогу в отриманні бізнес візи в Німеччину, а також і в інші сусідні країни. Оперативна робота, можливість оформити документи за добу, прийнятні розцінки – ось те, що виділяє і відрізняє компанію від інших. Відмова в дозволі на в’їзд не є перешкодою, фахівці здатні розібратися в будь-якій ситуації. Отримайте приємні спогади від поїздки, заощаджуйте свій безцінний час на черги – зверніться до професіоналів з великої літери!