Оформлення шенген мультивізи в Німеччину

Німецька шенген мультивізаНімеччина підписала Шенгенську угоду, тому для візиту в цю країну потрібна шенгенська віза. До того ж за цим документом можна подорожувати і по іншим країнам, що входять в шенгенську зону. Якщо плануються регулярні поїздки по країнах Євросоюзу, є сенс оформити шенген мультивізу в Німеччину.

Багато хто впевнений, що отримати візу до Німеччини майже неможливо, адже в посольстві тільки і шукають привід для відмови. На практиці не все так погано, хоча не треба забувати, що німці дуже педантичні і прискіпливо перевіряють документи. Головне, бути уважним і чітко слідувати інструкціям. Причому відкрити візу можна навіть в чистий закордонний паспорт, якщо правильно оформити всі необхідні документи.

Щоб уникнути можливих неприємностей і забезпечити собі отримання мультивізу в Німеччину краще звернутися до кваліфікованих фахівців візового центру «Максимум».


Документи для отримання мультивізи в Німеччину

Якщо ви плануєте оформити шенген мультивізу в Німеччину, для початку потрібно зібрати пакет необхідних документів. Цей процес досить непростий. Навіть мінімальні помилки в документах приведуть до негативного рішення за заявою на відкриття візи. А після відмови отримати візу вкрай складно.

Якщо за останні роки заявнику не видавалася шенгенська віза, то він може претендувати тільки на туристичну німецьку візу на термін не більше ніж на 21 день. Після того як заявнику хоча б раз видадуть німецьку візу, він може розраховувати на отримання мультивізи в Німеччину.


Оформлення мультивізи в Німеччину з компанією «Максимум»

У еміграційному центрі «Максимум» працюють висококваліфіковані фахівці. Вони перевірять і зроблять переклад всіх документів, необхідних для оформлення шенген мультивізи в Німеччину. І вам залишиться тільки отримати заповітну візу.