Одноразова шенген віза в Німеччину

Німецька одноразова шенген візаНімеччина – це країна, де витає дух таємничості, де архітектура відображає багату історію, де всюди туриста оточує особлива атмосфера.

Одне з найбільш відвідуваних місць в Німеччині – це найвідоміше місто-курорт – Баден-Баден. У цьому місті постійно відбуваються фестивалі, ярмарки, на яких збираються тисячі туристів з усього світу. Також по відвідуваності туристами лідирує столиця – Берлін. Берлін – це старовинні замки, палаци, церкви і багато інших об’єктів історичної значимості.


Як оформити шенгенську одноразову візу до Німеччини

Щоб потрапити в цю чудову країну, необхідно оформити Німецьку шенгенську візу, тому що Німеччина в 1995 році стала засновником Шенгенської Союзу. Через це в’їзд в країну проблематичний. Можна оформити одноразову візу, яка має свою перевагу – з нею можна подорожувати по всіх країнах Євросоюзу.

Якщо ваша мета – це подорож по Німеччині, то така віза стане найбільш зручним варіантом. Слід зауважити, що вимоги до документів все-таки є і їх необхідно виконати, щоб отримати візу.

Отже, документи, які потрібні для оформлення одноразової візи в Німеччину:

  1. Медична страховка. Сума покриття повинна становити не менше 30 тисяч євро.
  2. Довідка з місця роботи, яка підтверджує, що на час поїздки надано чергову відпустку.
  3. Виписка з банківського рахунку або довідка про його стан. Цей документ виступає гарантом платоспроможності туриста.
  4. Заповнена анкета. Помилки в заповненні не допускаються. Візові центри за додаткову плату готові заповнити цю анкету для всіх охочих.
  5. Закордонний паспорт.
  6. Фото.

Якщо займатися оформленням візи самостійно, то це може зайняти досить багато часу і принесе багато клопотів, часом не завжди приємних. Для того, щоб зменшити ризик отримати негативну відповідь в отриманні візи, можна звернутися в спеціальні компанії, однією з яких є «Максимум». У нашої компанії значний досвід роботи, грамотні експерти, які допоможуть в зборі та оформленні всіх документів, допоможуть оформити і зняти бронь готелю правильно, без ризику відмови у візі.

Звернувшись в компанію «Максимум» ви можете бути впевнені в тому, що отримання одноразової візи в Німеччину, не завдасть вам зайвого клопоту і заощадить час.