Супровідні документи для Шенгену

супровідні документи для шенгену

При відкритті шенгенської візи наша компанія надасть Вам всі необхідні супровідні документи , які знадобляться для перетину кордону.

Якщо, наприклад, у Вас є Литовська віза, а Вам необхідно відвідати Німеччину. Не має значення, на чому Ви вирішили поїхати, на автомобілі, автобусі або летіти літаком, в аеропорту або після перетину німецького кордону, прикордонники можуть запитати у Вас: «Чому Ви приїхали в Німеччину, коли віза відкрита для іншої країни?».

Для відповіді на це питання, Вам необхідно продемонструвати «уявний» Литовський маршрут і озвучити причину, по якій Ви вирішили першою відвідати Німеччину. Якщо Вам необхідно пробути в якомусь німецькому місті кілька днів, вирішити особисті справи, необхідно чітко і достовірно озвучити їх прикордоннику. Якщо це переговори з партнером, потрібно вказати, з яким, або Ви хочете подивитися на визначні пам’ятки Німеччини, тоді скажіть, що завжди мріяли про це, і нарешті у Вас з’явилася така можливість, за допомогою литовської шенгенської візи (вона дає Вам право відвідувати всі країни Шенгенського договору). А після Ви поїдете милуватися пам’ятками Литви.

Важливий момент! Головним аргументом, на підтвердження Ваших слів стане бронювання номера в литовському готелі і всіх необхідних квитків, що підтверджують ваш маршрут по Литві. Наша компанія за Вас продумає всю історію і зробить бронювання під обраний нами маршрут. Ми будемо тримати з Вами зв’язок до самого кордону.