Оформлення шенген мультивізи в Литву

Литовська мультивіза для українцівЛитва, як і всі країни Прибалтики завжди користувалася популярністю у туристів. Так як для поїздки всього лише потрібно придбати квиток на літак або поїзд. Але після того як Литва вступила в Євросоюз туристам для в’їзду країну необхідний закордонний паспорт і шенгенська віза.

Для одноразового відвідування цієї прибалтійської країни цілком достатньо оформити відповідну короткострокову візу. У разі якщо плануються регулярні поїздки, потрібно оформлення шенген мультивізи в Литву.

Вартість заяви на мультивізу

Громадяни можуть самостійно подати заяву на візу або скористатися послугами спеціального агентства. Вартість послуги візового центру «Максимум» по оформленню шенген мультивізи в Литву складає від 260 євро.

Документи необхідні для отримання мультивізи в Литву

В даний час при оформленні шенген мультивізи в Литву особливих проблем не виникає. Для цього всього лише потрібно зібрати пакет документів і чітко виконати всі вимоги посольства.

До переліку документів входить:

  • Закордонний паспорт, у якого термін дії мінімум 6 місяців;
  • Копія паспорта громадянина України;
  • Копія ідентифікаційного коду;
  • 2 фотографії 3,5х4,5 см.

Звернувшись до візового центру «Максимум» Ви заощадите свої сили і час. Фахівці зроблять все, щоб дозвільні документи для в’їзду в країни Євросоюзу були отримані в найкоротші терміни.

Оформлення шенген мультивізи в Литву для громадян України на строк до 5 років буде гранично простою завдяки співробітникам нашої компанії. З досвідченими фахівцями на процес піде мінімальний час (від 1 дня). Наша компанія працює з візовими центрами Литви, а також безпосередньо з Посольством Литовської Республіки. Тому результат буде отримано в найкоротші терміни. Головною перевагою при оформленні шенген візи в Литву можна назвати відсутність необхідності заздалегідь записуватися до візових центрів Литви.

Відкриття візи за допомогою еміграційного центру «Максимум»

Як правило, причиною відмови у відкритті візи є помилка в анкеті або відсутність документів для підтвердження фінансового становища. Звернення в ЕЦ «Максимум» для отримання мультивізи в Литву оптимальний вибір для тих, кому з оформленням візи довелося зіткнутися вперше або людині обмеженій в часі