Оформлення шенгенської бізнес візи в Литву

Литовська бізнес візаЛитва, гостинна прибалтійська країна, щорічно привертає кілька тисяч українців, не тільки надає ідеальну можливість приємно відпочити біля узбережжя Балтійського моря і насолодитися місцевими пам’ятками, але також славиться своїми діловими перспективами і великою кількістю шляхів для заробітку. Єдиною перешкодою на шляху бажаючих насолодитися всім цим залишається необхідність отримання візи, за оформленням якої можна звернутися в одне з литовських представництв в Україні.

Так, обов’язковою умовою ведення бізнесу в даній країні є оформлення особливої візи, що дозволяє здійснювати короткострокові або довгострокові ділові поїздки на територію країн Шенгенської угоди. Оформлення бізнес візи в Литву успішно заміняє запрошення від організації-партнера або будь-якої іншої іноземної компанії і дає право займатися діловою діяльністю в передбачених законодавством межах.

Вартість візи і терміни розгляду

Вартість оформлення бізнес візи в Литву починається від 240 євро. Зазвичай для завершення процесу не потрібно багато часу, і заявник отримує документ на руки в розумний термін, що не перевищує 20 днів. При цьому, період дії литовської візи може становити від 6 місяців до 3 років, що є безперечною перевагою, так як не доведеться заново оформляти дозвіл перед кожною поїздкою.

Перелік документів для оформлення бізнес візи в Литву

  • Закордонний паспорт з терміном дії, що перевищує період першої поїздки мінімально на 3 місяці, копії його заповнених сторінок;
  • Довідка з місця роботи;
  • копії сторінок українського паспорта;
  • заповнена анкета;
  • 2 фотографії (3,5х4,5 см, білий фон, 80% обличчя);
  • страховка з покриттям не менше 30 тисяч євро, дійсна на всій території Шенгенської зони (оформляється без франшизи);
  • довідка з банку про підтвердження платоспроможності (в разі якщо запрошуюча сторона не бере на себе всі витрати з утримання запрошеного);
  • запрошення литовського партнера (завіряється в міграційній службі комісаріату за місцем реєстрації запрошуючої сторони).

Як отримати візу?

В першу чергу, необхідно подати зібраний комплект документів в представництво або відповідний еміграційний центр разом із запитом на оформлення бізнес візи в Литву. Це можна зробити самостійно, однак варто брати до уваги, що у візі може бути відмовлено за цілою низкою причин. Можливе й інше невдале вирішення ситуації: наприклад, в деяких випадках на руки видається документ, що дає право одноразового в’їзду, замість необхідної мультивізи.

Щоб згодом не шкодувати про необачно прийняте рішення, в даному питанні куди більш розумним представляється довіритися професіоналам, які надають можливість успішного вирішення питання. Кваліфіковані фахівці еміграційного центру «Максимум» готові надати необхідну консультативну допомогу з оформленням заяви, подадуть документи в термін і самостійно вирішать всі виниклі питання, пов’язані з отриманням бізнес візи в Литву без зайвих хвилювань і витрат. Еміграційний центр має в своєму розпорядженні всі необхідні знання в даній сфері і, завдяки значному досвіду роботи на українському ринку, готовий надати своїм клієнтам позитивний результат.