Туристична віза в Південну Корею

туристична віза до Південної Кореї

Вартість туристичної південнокорейської візи

Термін візи 90/30
Вартість візи від 170€

Необхідні документи для візи в Південну Корею

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3х4.
  3. Анкетні дані
  4. Довідка з місця роботи.
  5. Довідка з банку.

Про візу

Еміграційний центр «Максимум» допомагає в реєстрації короткострокових тур віз (С-3) до Республіки Корея. Така віза дозволяє перебування в межах країни тривалістю до 30 днів. Візовий коридор налічує 90 днів і починається з дня подачі документів до відділу консульства.

Для отримання візи будь-якого типу оплата консульського збору не потрібно. Втім для подачі документів в консульство потрібно докласти оригінальну версію запрошення, підготовленого приймаючою стороною в Республіці Корея; знадобиться оплата переправлення документів з Кореї в Україну (Сеул-Київ) і, звичайно, оплата вартості самого запрошення.

В’їзд без візи дозволений українцям, який відвідав Корею від 4-х разів за минулі 2 роки, а також були на території країни не менше 10 разів за весь час, і не порушували умови в’їзду в країну і виїзду з неї.

Ще віза не знадобиться мандрівникам транзитом до Сполучених Штатів, Канади, Японії, Австралії або Нової Зеландії або якщо хочете відвідати острів Чечжудо прямим рейсом.

Слід зазначити, що останнім часом нерідко відмовляють в отриманні візи. Заявникам з не українським громадянством рекомендується подавати документи на візу самостійно.