Одноразова віза до Південної Кореї

Однократна віза до Південної Кореї

Громадянам України для в’їзду в Південну Корею потрібно спеціальний дозвіл – віза. Документ видається особам, які бажають відвідати країну в ділових цілях або в якості туриста.

Для отримання візи необхідно представити список певних документів. Їх можна зібрати самостійно або доручити збір даних співробітникам еміграційного центру «Максимум». У нас є акредитація посольства Південної Кореї. Якщо у вас не вистачає часу, щоб самостійно збирати необхідні документи, то досвідчені фахівці оперативно підготують потрібне. Співпраця з нашою компанією гарантує появу довгоочікуваної візи в паспорті.

Розрізняють декілька різновидів документів, що дозволяють відвідування країни. Залежно від виду буває віза для туристичних цілей. Вона надається особам, які хочуть ознайомитися з культурними та історичними пам’ятками Південної Кореї. Якщо брати за основу термін перебування, то розрізняють короткострокову візу, яка видається на період від 30 до 90 днів. Її оформляють громадяни, які бажають відвідати країну для відпочинку, лікування або здійснення покупок.

Залежно від кількості відвідувань, на які дає право дозвільний документ, розрізняють одноразову візу. Її наявність дозволяє іноземцю перебувати на території країни протягом тридцяти днів після перетину кордону.

Вартість одноразової візи в Південну Корею

Вартість південнокорейської візи в євро
Термін візи 90/30
Ціна візи від 170

Необхідні документи для візи в Південну Корею

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3х4.
  3. Анкетні дані
  4. Довідка з місця роботи.
  5. Довідка з банку.

Влада Південної Кореї встановили безвізовий режим на строк до 14 днів для певних категорій громадян:

  • Пасажирів, які в’їхали в країну на умовах транзиту.
  • Дипломатам.
  • Особам, які бажають відвідати острів Чечжу-до.

В процесі оформлення візи потрібно надати оригінали документів, що підтверджують мету поїздки.

Вартість дозвільного документа залежить від типу обраної візи і оплачується після подачі заяви в консульський центр. Також на ціну питання впливає термін розгляду документів співробітниками консульського центру. Якщо замовник вибрав експрес-варіант, то заява буде оброблено в терміновому порядку, протягом 3 днів. Природно, вартість цієї процедури трохи дорожче, ніж стандартної послуги. Щоб дізнатися актуальні ціни,  зверніться до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.

Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно зібрати необхідні документи, то наша компанія гарантовано вам допоможе. Ми займаємо лідируючі позиції на українському ринку в сфері оформлення дозвільної документації для відвідування Південної Кореї. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в отриманні позитивного результату.