Одноразова віза в Китай

одноразова віза в Китай

Вартість одноразової китайської візи

Вид візи Тип візи Ціна візи (в євро)
ТУРИЗМ
Однократна 90/30 Туризм(L) від 150

Необхідні документи для одноразової китайської візи

  • Закордонний паспорт – оригінал.
  • 1 Фото 3.5 х 4.5: 80% обличчя, світлий фон.
  • Довідка з роботи або з банку (не менш 750 євро).
  • Анкета.

Отримання одноразової візи в Китай

Віза для туристичної поїздки до Китайської Народної Республіки, L категорії, можна поставити в порожній закордонний паспорт, який має три вільних сторінки. Одноразова віза може бути відкрита коридором до дев’яносто днів і терміном перебування протягом одного місяця.

Для молоді, віком до 25 років, допускається оформлення візи на максимальний термін п’ятнадцять днів перебування.

Туристична віза дозволяє відвідування КНР виключно в цілях туризму. Найбільший термін перебування за правилами отримання даної візи, складає 30 календарних днів.

Коридор всіх віз в Китай для громадян України діє на в’їзд, що дає повне право, при наявності візи в закордонному паспорті, заїхати на територію КНР в будь-який з днів терміну дії візи і перебувати в країні потрібну кількість днів по числу днів перебування. Рекомендується в’їжджати не в крайній день терміну дії візи.

Як отримати одноразову візу в Китай

Для туристичної поїздки в Китай досить буде оформлення одноразової китайської візи. У відношенню грошей, це найдешевший з видів китайських віз. Для її отримання потрібно звернутися в китайське Консульство.

В процесі оформлення китайської візи можливо зіткнення з деякими підводними каменями, трата великої кількості часу і сил. Найкраще звернутися до професіоналів в візовий центр «Максимум». Кваліфіковані фахівці грамотно і в термін підготують ваші документи.

Оформлення через еміграційний центр «Максимум»

Протягом багатьох років центр оформлення віз «Максимум» веде свою успішну діяльність. Мета роботи центру полягає в позбавлення громадян від можливого клопоту і майбутніх труднощів, пов’язаних з оформленням віз. Співробітники візового центру «Максимум» допомагають зібрати всі необхідні документи, безпомилково заповнити анкету і подати пакет документів в консульство, в потрібний термін і в повному обсязі.

Ви зможете уникнути підводних каменів і негативних емоцій, довіривши оформлення віз професіоналам центру «Максимум».