Дворазова віза в Китай

дворазова віза в Китай

Люди, часто подорожують до Китаю, прекрасно знають, як багато ресурсів необхідно витратити на оформлення візи – потрібен час на збори необхідних документів, які необхідно ретельно перевіряти, треба вивчити вимоги для отримання візи і підготувати документацію згідно з цими нормативами, і потім, в разі успішної подачі документів, слід очікувати видачу готової візи.

Вартість дворазової візи в Китай

Вартість китайської візи в євро
Вид візи Тип візи Вартість візи
Дворазова 180/30 Туризм(L) від 180
Дворазова 180/30 Бізнес(F) від 250

Необхідні документи для дворазової китайської візи

  • Закордонний паспорт – оригінал.
  • 1 Фото 3.5 х 4.5: 80% обличчя, світлий фон.
  • Довідка з роботи або з банку.
  • Анкета.

Для чого потрібна дворазова віза в Китай

Найчастіше людям, наприклад, які займаються підприємницькою діяльністю, необхідно в’їхати в країну в найкоротші терміни без зволікання і тоді очікування є не зовсім доречним. Оформлення візи також ускладнюється тим, що необхідно надати заброньовані або викуплені квитки в країну призначення, але такої можливості часом немає.

Наш візовий центр «Максимум» пропонує оформлення дворазової візи в Китай. Для чого вона потрібна і яку вигоду представляє для власника? Вона дозволяє відвідати країну двічі за рік. Кожне перебування не повинна перевищувати 30 днів. Візовий коридор становить півроку. Таким чином, ви можете заощадити час, сили і гроші, не оформлюючи повторної візи за рік. Вам не доведеться чекати видачі готової візи, у вас з’явиться можливість виїжджати в країну тоді, коли це буде необхідно, а не коли отримаєте дозвіл на руки.

У нашому візовому центрі працюють тільки висококваліфіковані та досвідчені співробітники, які зможуть грамотно заповнити документи згідно висунутим вимогам. Візовий центр «Максимум» має великий досвід роботи з різними видами послуг, допоможе вам в оформленні будь-якого типу віз, надасть кваліфіковану, грамотну і своєчасну консультацію.