Одноразова шенген віза в Італію

Одноразова шенген віза до ІталіїІталія дуже популярна у туристів, через свого м’якого південного клімату і багатої історії. Вона розташована на півдні Європи особняком від інших країн Шенгенської зони.

Щоб відвідати цю прекрасну країну, перш за все, потрібно отримати шенгенську візу. Причому за цією ж візою можна відвідати всі 26 країн підписали Шенгенську угоду. Згідно з правилами угоди на внутрішніх кордонах між країнами відсутня прикордонний контроль. Саме можливість відвідати відразу декілька країн по одній візі, зробило країни Шенгенської угоди дуже привабливими для туристів.

Кожен день тисячі людей звертаються в представництва Італії, щоб отримати візу. Цілі у них різні: хтось хоче провести на півострові свою відпустку, а хтось марить хорошою роботою за кордоном.

Як отримати одноразову шенгенську візу в Італію

Якщо мета поїздки туризм, то буде досить оформлення одноразової візи в Італію. Це найдешевший вид візи в Італію. Щоб отримати одноразову шенгенську візу в Італію необхідно звернутися в консульство або еміграційний центр цієї країни.

Незважаючи на загальні правила Шенгенської угоди, консульства різних країн працюють по-різному. В одних вимоги до кандидатів дуже жорсткі, а в інших м’якші. В італійських консульствах вимоги до кандидатів на отримання візи дуже високі. Навіть незважаючи на те, що Україна знаходиться в очікуванні безвізового режиму, отримати візу стало складніше. Перелік документів розширився, і вимоги до них теж підвищилися.

Процес оформлення візи в Італію трудомісткий, витратний за часом і таїть в собі масу підводних каменів. Тому краще звернутися в еміграційний центр «Максимум». Наші кваліфіковані фахівці зроблять все для отримання одноразової візи в Італію в термін.

Оформлення через еміграційний центр “Максимум”

Еміграційний центр «Максимум» вже багато років веде успішну діяльність. Наша мета полягає в тому, щоб позбавити вас від можливих труднощів, пов’язаних з отриманням візи. Наші фахівці допоможуть зібрати необхідні документи, правильно заповнити анкету та подати пакет документів в консульство.

На пошук інформації та збір необхідних документів доведеться витратити багато часу і сил. Але всього цього можна уникнути, якщо довірити цю роботу співробітникам компанії «Максимум». Ми відповідально допоможемо отримати шенгенську візу, навіть якщо раніше ви не покидали меж України.