Оформлення туристичної візи в Іспанію

іспанська туристична віза
Іспанія, одна з найкрасивіших і теплих країн континентальної Європи, розташована на Піренейському півострові разом з Португалією. Багатьох людей вона вабить кліматом, історією і культурою. І проблема отримання візи не є великою перешкодою. Однак самостійно її оформлення займає дуже багато часу. Більш того, іспанське посольство нерідко відмовляє у видачі візи громадянам України. Тому оформлення туристичної візи в Іспанію найкраще здійснити в візовому Центрі «Максимум».


Особливості отримання туристичної візи

Не варто забувати, що Іспанія підписала Шенгенський договір, який передбачає скасування паспортного митного контролю. Таким чином, відкривши візу до Іспанії, можна відвідати і інші країни Шенгенської зони. Під шенгенською візою варто розуміти документ, який видається зацікавленим громадянам для відвідування держав, що підписали Шенгенську угоду. Шенгенська зона складається з 26 країн, що дозволили своїм громадянам пересування всередині цієї зони, як по території однієї країни. 22 з 26 країн Шенгенської зони є членами Європейського союзу. Отримання туристичної візи в Іспанію дасть можливість відвідати і інші країни Євросоюзу, які теж багаті на різні пам’ятки.


Отримання візи з візовим центром

туристична віза в ІспаніюОтримання візи – складний процес. Необхідно зібрати ряд документів, перевести їх на англійську мову, заповнити анкету і подати все це або через еміграційний центр, які знаходяться в багатьох містах України, або в посольстві. Однак, навіть якщо все зробити правильно, це не гарантує отримання туристичної візи Іспанії, оскільки рівень відмов отриманні візи дуже високий і дуже часто причини відмови незрозумілі – ідеально зібраний пакет документів і вартість візи не дають абсолютно ніяких гарантій отримання візи. Тому варто довіритися професіоналам візового Центру «Максимум», що дозволити не тільки скоротити матеріальні витрати, але і зберегти нерви і заощадити час. Також робота фахівців компанії значно підвищує шанси на отримання позитивного результату, ніжили самостійні спроби відкрити туристичну візу в Іспанію. Еміграційний Центр «Максимум» допоможе вам успішно відкрити візу, навіть якщо ви робите це вперше.