Оформлення шенгенської бізнес візи в Іспанію

Іспанська шенген бізнес візаІспанія – мрія для туристів. Білосніжні пляжі Середземного моря і Атлантичного океану, середньовічні фортеці, готичні собори, галасливий Мадрид, химерні архітектурні творіння Гауді в Барселоні, паломницький маршрут до храму Св. Якова в Сантьяго-де-Компостела, корида і фламенко – все це Іспанія. Отримати іспанську туристичну візу порівняно нескладно. Але багато наших співвітчизників їдуть в Іспанію з діловими цілями: участь у виставках, міжнародних конференціях, зустрічі з діловими партнерами, підписання контрактів. Для такої поїздки туристичний шенген в Испанию не видадуть, а якщо все ж таки вдасться отримати її обманним шляхом, то це серйозне порушення, яке може спричинити ануляцію візи з внесенням в чорний список і забороною на майбутні поїздки не тільки в Іспанію, але і в інші країни шенгенської зони.


Бізнес-віза в Іспанію

Якщо Ви збираєтеся відвідати Іспанію з діловими цілями, то Вам необхідно оформити бізнес-візу. Такі візи дають право перебувати в країні не більше трьох місяців. Консульський збір, як і для звичайної туристичної візи, складає 35 євро. Заяви розглядаються протягом 5 робочих днів. Труднощі може викликати збір документів, які повинні підтверджувати наявність у заявника ділових партнерів в Іспанії. Консульський відділ може зажадати додаткові документи або викликати заявника на особисту співбесіду, яка проводиться в посольстві Іспанії в Києві.


Як отримати візу без проблем

Щоб уникнути цих та інших труднощів при самостійному отриманні бізнес-візи Іспанії, слід заручитися підтримкою професіоналів. Такі професіонали є, вони працюють в нашому еміграційному центрі «Максимум». Фахівці цього центру мають великий досвід оформлення різних типів віз, як в Іспанію, так і в інші європейські країни. Ми підготуємо пакет документів, що ідеально відповідає Вашому конкретному випадку і гарантовано відповідний найсуворішим вимогам посольства. Особливо важливою є участь фахівців еміграційного центру «Максимум» в складних випадках, в тому числі після відмов.