Значення візової історії для отримання дозволу на поїздку

Значення візової історії при отриманні візиСтати володарем тривалої візи допомагає візова історія. При наявності візи ви маєте можливість здійснювати в’їзди в держави Шенгенської зони, Великобританію, США та Канаду.

  1. Візова історія формується за кількістю отриманих дозволів.
  2. Правильні виїзди за дозвільним документом. У разі скасування подорожі візу краще скасувати. Правильність означає, що ви повинні в’їхати на територію країни, куди отримали дозвіл, пробути в ній до 60% часу поїздки. Дотримуючись такого порядку, створюєте гарний зміст візової історії та можете розраховувати на подальше отримання дозволів на в’їзд. Ілюстрацією недотримання правил може служити така ситуація: отримавши візу на 90 днів, гість побував на території країни, що видала візу 2 рази, в сусідній державі – 5-6 разів. При зверненні в консульство в наступний раз є ризик отримати дозвільний документ з меншим періодом перебування.
  3. Дотримання правильної послідовності. Це означає певні норми отримання документа, що відображаються в паспорті. Спочатку – видача дозволу на 30 днів, далі – 90 днів, наступні видачі – на півроку і на рік в одну країну.
  4. Відсутність негативних відомостей в SIS (інформаційна база даних) є позитивним моментом для заявника. У цю систему вноситься інформація про порушеннях візового режиму та проступки, вчинені в державах Шенгенської зони. Ці відомості є перешкодою при отриманні дозвільного документа, новий паспорт не може змінити положення.

Консульська установа США звертає увагу на правильність оформлення віз до Великобританії, Канаду, зону Шенгену. Туристи, що виїжджають в цю країну і не побували раніше в державах Європи, виявляються в зоні ризику. Наявність 2-3 віз до Європи надає більше переваг. Таким же правилам слідують Канада і Великобританія.

Знання та дотримання основних вимог – гарантія гарної візової історії.