Як іммігрувати в США громадянам України

Імміграція в США для українців Законно іммігрувати в цю країну можна декількома способами. Імміграція в США передбачає переїзд іноземця до даної держави, права людини при цьому не порушуються. Єдине, що недоступно іммігрантам – це обирати і бути обраними. Способів законної імміграції в цю країну існує кілька.


Отримання статусу іммігранта

За словами фахівців, переїзд в цю країну є досить складним. Імміграція в США може здійснюватися кількома способами:

  • Переїзд людини з метою возз’єднання з сім’єю. Громадяни Сполучених штатів Америки можуть подати прохання в спеціальні імміграційні служби про оформлення віз в Америку їх родичам, що дозволяють довго перебувати в цій країні і працювати.
  • Робоча імміграція. Отримати робочу візу досить складно. У такому випадку роботодавець звертається в імміграційну службу з проханням оформити працівнику спеціальну візу.
  • Отримання статусу біженця. Якщо на батьківщині іноземного громадянина відбуваються заворушення, людину обмежують в його правах, він звертається в імміграційну службу США з проханням про надання притулку.

У США існує так звана система квот на видачу документів, які називаються імміграційними. Це означає, що перед видачею представлених віз експерти ретельно вивчають документи громадянина.


Возз’єднання з сім’єю

Якщо хтось із родичів довго проживає в США, є громадянином цієї країни, то можна подавати документи на возз’єднання сім’ї. Імміграція в США з цією метою передбачає в’їзд в країну:

  • Подружжю громадян США
  • Не перебуваючим у шлюбі неповнолітнім дітям громадян США
  • Батькам громадян Сполучених штатів.

Розглядатися деякі документи можуть досить довго. Фахівці отримують безліч запитів на видачу імміграційних віз.


Бізнес-імміграція та отримання робочої візи

Дана імміграція має на увазі в’їзд іноземця з метою ведення бізнесу на території США. Іноземний громадянин може бути зацікавлений у відкритті бізнесу, а також з метою працевлаштування. Для отримання таких віз потрібно бути впевненим у рівні освіти, професійному досвіді. Роботодавець повинен зацікавітіся іноземним громадянином и його професіоналізмом.


Тимчасові візи

Перебувати на території США можна не тільки за наявністю імміграційних віз. Імміграція в США може потребувати від людини оформлення деяких складних документів, можливо доведеться бути присутнім в імміграційній службі. Тимчасова віза в цьому випадку може бути необхідна. Існує безліч категорій тимчасової візи. Основними, найбільш поширеними є:

  • Туристична
  • Транзитна
  • Для працівників повітряних і морських суден
  • Для дипломатів.

Оформити даний вид візи зовсім нескладно. Потрібно лише зібрати певну кількість документів і звернутися в спеціальні служби. Після розгляду документів, людині видається віза і вона може в’їжджати в США.