Топ кращих авіакомпаній світу 2015 року

Щорічно приватна консалтингова компанія Skytrax (Великобританія) досліджує авіаперевезення усього світу для того, щоб скласти топ-лист найкращих і надійних авіакомпаній. Не варто говорити, що кожна компанія робить все для того, щоб потрапити в цей престижний рейтинг. Адже пасажири в свою чергу вибирають найкращих.

Всього в цей «золотий» список потрапило 100 компаній, але ми вам розповімо про десятку кращих.

 

  1. Qatar Airways пропонує краще харчування на борту. Ця компанія швидко розвивається і з кожним роком просувається все вище по списку.
  2. Singapore Airlines – провідний авіаперевізник Сінгапуру. Вона виконує в основному трансконтинентальні перельоти, приділяючи особливу увагу зручності пасажирів на борту.
  3. Cathay Pacific виграла премію, як краща в тихоокеанському регіоні. Також вона в цьому році отримала чотири нагороди від Центру обслуговування клієнтів в Гонконзі.
  4. Turkish Airlines – національна авіакомпанія Туреччини. Турецькі авіалінії в цьому році також виграли премію «Краща авіакомпанія року» за версією Air Transport News Awards
  5. Emirates базується в ОАЕ, Дубай. Вважається найпопулярнішою в світі, а також надає кращі розваги на борту.
  6. Ще один авіаперевізник Об’єднаних Арабських Еміратів – Etihad Airways – націлена на інновації у своїй роботі. Вона розміщується в Абу-Дабі.
  7. All Nippon Airways (ANA) – авіаперевізник Японії. Здійснює 49 внутрішніх і 22 міжнародних маршрути.
  8. Garuda Indonesia теж потрапила в список найкращих авіакомпаній. Її працівники забезпечують клієнтів безліччю розваг на борту, прекрасними стравами індонезійської кухні і уважною турботою.
  9. EVA Air – національна авіакомпанія острова Тайвань. Забезпечує перельоти в понад 40 напрямках світу.
  10. Qantas Airways вважається найстарішою і найбільшою в Австралії.

Приємно бачити, що авіакомпанії, змагаючись між собою, покращують свій сервіс і цінову політику. Це йде на користь як їх бізнесу, так і пасажирам.

Якщо ви ще не оформили собі візу то вам варто поквапитися.