Скільки часу людина може подорожувати по Шенген зоні з польською робочою візою?

З робочою візою Польши в країни шенгенуДосить часто у людей, які отримують польську національну візу, категорії D виникає питання: чи можуть вони подорожувати по шенген зоні з даною візою? Польська національна віза дає можливість перетинати кордони інших країн Шенген угоди, але їхнє перебування не повинно перевищувати 90 днів у півріччі.

Якщо Вам потрібно по польській національній візі відвідати іншу країну Шенген угоди, то ви повинні пам’ятати, що перший в’їзд по даній візі повинен бути здійснений через Польщу, в іншому випадку Вас не впустять в іншу країну Шенген угоди. Перший в’їзд ви повинні зробити до Польщі, після чого ви можете сміливо в’їжджати в іншу країну Шенген угоди.

Ще один момент, який варто врахувати подорожуючи з польською національною, якщо прикордонний контроль виявить, що по польській візі ви в Польщі надто часто перетинали кордони шенген країн, то вони можуть зробити висновок про нецільове застосуванні даної візи. Для частих поїздок в Шенген зону ми б рекомендували Вам зробити бізнес візу, за допомогою якої ви неодноразово зможете перетинати кордон Польщі та інших країн Шенген угоди, не викликаючи жодних підозр у прикордонного контролю.

При отриманні польської національної візи, варто пам’ятати про те, що перетинаючи кордон Польщі, у Вас можуть попросити надати запрошення від приймаючої сторони, в разі якщо ви забули або втратили його, у Вас можуть виникнути проблеми. Вас просто елементарно можуть не пропустити на територію Польщі або попросити, щоб Ваш роботодавець вислав їм документ, який підтверджує, що він Вас узяв на роботу на певний строк, тільки в такому випадку Вас може пропустити прикордонний контроль. Незнання правил не звільняє від відповідальності, тому в’їжджаючи в Польщу по Польській національній візі обов’язково майте при собі запрошення. Крім того, прикордонний контроль може зажадати надати їм ваш страховий поліс, на той термін, на який ви збираєтеся перебувати на території Польщі. Якщо ви вивозите із собою дитину, відповідно ви повинні обов’язково мати при собі дозвіл від батька чи матері (залежно від того, з ким дитина їде) або документ що підтверджує відсутність одного з батьків (копія свідоцтва про смерть, висновок про позбавлення батьківських прав і т .п.), так як на кордоні у людей з дітьми прикордонний контроль обов’язково попросить пред’явити даний документ і, звичайно ж, страховку на дитину.

Це стосується не тільки робочої візи, а й студентської зокрема, перетинаючи кордон з Польщею ви повинні мати документи з того навчального закладу, в який Вас прийнято і куди ви здали вступні іспити. По ній ви так само можете подорожувати по Шенген країнам у вільний від навчання час.

Звертайтеся до нас, і ми зможемо Вас проконсультувати і допомогти в оформленні Польської робочої візи! Будемо раді Вам допомогти!