Політична ситуація в Україні не впливає на виїзний туризм або на отримання віз

Політична ситуація в Україні не впливає на отримання шенген віз громадянам України.

Зараз ЗМІ намагаються піднести людям неправдиву інформацію стосовно нинішнього становища в Україні і впливом цієї ситуації на видачу шенгенських віз українцям. На даний момент це жодним чином не відобразилося на роботі консульств та інших дипломатичних установ з видачі шенген віз. Консульства функціонують також як і до початок революції. Вартість з оформлення шенгенських віз не змінювалася, ціни навпаки навіть стали трохи нижче, спроба вселити впевненість людям у зворотному, явно не увінчається успіхом, так як люди як їздили і отримували візи, так і продовжують це робити. Подана ЗМІ інформація – це спроба навести паніку, штучно вигадавши неіснуючі припущення.

На даний момент якщо у людини є потреба виїхати за межі України, ви можете абсолютно не переймаючись звертатися до нас і ви без проблем зможете відвідати країну, що цікавить Вас в призначений час.

Пакет документів необхідний в консульствах для оформлення шенгенської візи також залишився незмінним, процес отримання віз не посилився – це все вигадки жовтої преси. Звертайтеся до нас і ви це особисто переконаєтесь!