Отримання візи в Угорщину громадянами України

отримання візи в УгорищинуМрієте побувати в одному з найкрасивіших міст Угорщини – Будапешті або хочете насолодитися термальними СПА-курортами? Тоді наш еміграційному центр “Максимум” готовий допомогти в оформленні всіх необхідних документів.

Чи потрібна віза в Угорщину?

Для поїздки в Угорщину громадянам України необхідно отримати шенгенську візу, жителям прикордонних районів – карту малого прикордонного руху. Для проходження кордону Угорщини, також як і будь-якої іншої країни Європейського Союзу, потрібно обов’язково мати при собі закордонний паспорт з візою і медичну страховку. Для перетину кордону на транспорті потрібно додатково мати ще й зелену карту.

Маючи карту малого прикордонного руху, можливе пересування по території Угорщини без наявності візи по території в радіусі 50 км від кордону.

Враховуючи, що з 2008 року Угорщина стала повноцінним представником Європейського Союзу, на території країни діє шенгенська віза. Отримання візи в угорському консульстві дозволяє пересування по всіх країнах, що входять до складу Шенгенської угоди.

Як оформити візу в Угорщину?

На сьогоднішній день дуже багато охочих отримати шенгенську візу і посольства змушені були посилити вимоги. При самостійній подачі документів кожна друга людина отримує відмову. Якщо немає бажання витрачати час на збір та оформлення необхідних документів, а також є страх отримати відмову, то найвірнішим рішенням буде звернення в наше візове агентство “Максимум” в Києві.

Наші кваліфіковані співробітники із задоволенням допоможуть Вам в оформленні всіх необхідних документів, дадуть необхідні консультації. Адже кожен співробітник компанії проходить навчання, за підсумками якого опановує всіма необхідними навичками та тонкощами оформлення документів. Девіз нашого центру – “Ми результативно працюємо, а ви – відпочиваєте”

Еміграційний центр “Максимум” швидко і кваліфіковано допоможе отримати візу в Угорщину. Наші фахівці готові запропонувати різноманітні послуги – консультації щодо заповнення анкети, комплектації обов’язкових документів, термінове оформлення документів, подання пакету документів в посольство Угорщини. Співробітники центру часто отримують позитивний результат при підготовці та подачі документів в посольстві.

Скориставшись послугами центру “Максимум” Ви правильно оформите всі необхідні документи і в результаті зможете отримати заповітну шенгенську візу.

Вартість наших послуг на сьогоднішній день найбільш вигідна. Лояльність еміграційного центру “Максимум” і висока кваліфікація співробітників творять чудеса. Приходьте до нас і ви не пошкодуєте.

Документи для отримання візи в Угорщину

Типовий список документів на візу в УгорщинуДля оформлення візи в посольстві Угорщини необхідно надати стандартний пакет документів.

  1. Закордонний паспорт (термін дії не менше 90 днів на день виїзду з країни).
  2. Дві кольорові фотографії (3,5 × 4,5, анфас, на білому фоні).
  3. Ксерокопія внутрішнього паспорту (всі сторінки).
  4. Ксерокопія ідентифікаційного коду.
  5. Ксерокопія св. про шлюб (розлучення).
  6. Довідка з місця роботи за останні 6 місяців.
  7. При з/п туриста менше 3500 грн. до довідки необхідний додатковий фінансовий документ, що підтверджує можливість здійснення поїздки туристом.
  8. Копії трудової книжки ОБОВ’ЯЗКОВО, завірені мокрою печаткою та підписом директора (на першій і останній сторінці).
  9. Анкета туриста.