Кращі країни для відпочинку в південно-східній Азії

Відпочинок в країнах Азії для українцівВ останні роки Азія є неймовірно популярним напрямком серед туристів. Фахівці стверджують, що дані країни залучають відпочиваючих екзотичною природою, унікальними пам’ятками. Туристи можуть побувати в священних місцях, познайомитися з культурою народів. Як правило, оформляються візи в країни Азії гранично просто і швидко.


Відпочинок цілий рік

Приїжджати в азіатські країни на відпочинок можна протягом усього року. Однак необхідно правильно вибирати місце для відпочинку.

У січні варто відправлятися в Індію, В’єтнам. В цей час в представлених країнах буває сонячна, тепла погода. Оптимальним варіантом також стануть Таїланд, Лаос. Дощів в цей період не буває. У лютому рекомендується відправитися на Філіппіни, або в Малайзію.

На початку весни варто вибирати такі країни, як Китай, М’янма, Камбоджа, Таїланд. Квітень ідеально підходить для Індонезії, Філіппін. Середина весни – це розпал туристичного сезону в даних країнах. У травні можна сміливо відправлятися в Індію, В’єтнам.

Відпочиваючі повинні розуміти, що на початку літа в Азії буває багато дощів. Незважаючи на це, відпустка буде неймовірно цікавою і захоплюючою в Малайзії. В середині літа туристам краще вирушати в Індонезію, де буває розпал сезону. Дощів в липні на території даної країни не буває. Не можна в липні відмовлятися від поїздки в Китай. Серпень відмінно підійде для відпочинку у В’єтнамі.

Початок осені є ідеальним часом для відвідування Індонезії, Малайзії. У жовтні та листопаді краще вирушати в Індію.

У грудні не можна відмовлятися від відвідування Лаосу, Камбоджі і М’янми. Гоа в грудні також користуються великою популярністю.


Популярні серед відпочиваючих курорти Азії

Фахівці стверджують, що найбільш популярними місцями відпочинку в південно-східній Азії серед туристів є:

  • Таїланд
  • Шрі-Ланка
  • Індія
  • Малайзія
  • В’єтнам
  • Філіппіни.

Привабливими ці напрямки є через багатокілометрові пляжів, блакитні гладі океану. Туристи можуть помилуватися на водоспади, побувати в справжніх джунглях, печерах. Оформити візи в країни Азії неймовірно просто. Сподобається відпочинок в цих країнах і любителям активного відпочинку і тим, хто любить ніжитися на пляжі.