Греція – відмінне місце для сімейного відпочинку

Сімейний відпочинок в Греції для українцівФахівці стверджують, що Греція є відмінним місцем для відпочинку всією сім’єю. Дана країна славиться культурними, історичними пам’ятками, захоплюючими дух пейзажами, комфортабельним відпочинком і безліччю розваг. Сподобається відпочивати в цій країні і дітям, і дорослим.


Популярні місця в Греції для сімейного відпочинку

У цій країні можна знайти безліч місць, які підходять ідеально для відпочинку з дітьми. Найбільшу популярність мають такі курорти:

  • Острів Родос. Він розташований на півдні Егейського моря і є одним з найпопулярніших у відпочиваючих. Казкові пейзажі, історичні пам’ятники нікого не залишать байдужим. Для дітей передбачені ігрові майданчики, кожен день бувають музичні концерти і театральні постановки.
  • Острів Корфу. Це місце схоже на великий зелений сад. Туристи зможуть знайти безліч місць для прогулянок з дітьми.
  • Острів Ітака. Дане місце можна назвати спокійним, тихим. Ніщо не потривожить туристів. У готелях для дітей представлено безліч розваг.

Греція є популярним напрямком, так як грецька віза оформляється гранично швидко, при цьому збирати великий пакет документів туристам не доведеться.


Північна Греція

Відпочивати сім’єю рекомендується і на півночі Греції. Можна сміливо відправлятися з дітьми в такі місця:

  • Півострів Халкидика. Він славиться православними монастирями, храмами. Проводяться на півострові дитячі фестивалі, різні розважальні програми.
  • Острів Крит. Це місце є одним з найпопулярніших. Туристи зможуть відправитися на екскурсії по історичних місцях, насолодитися одноденними круїзами на теплоходах. Можна знайти на острові розваги для людей різного віку.

Туристів в Греції чекає незабутній відпочинок, який принесе позитивні емоції. Документи в цю країну оформити дуже просто, грецька віза буває готова в найкоротший час.