Робоче запрошення в Польшу

робоче запрошення в ПольщуДля того, щоб відправитися в Польщу для роботи, претендентові необхідно зайнятися оформленням спеціалізованої робочої візи. Але оформлення цього документа – процес непростий. Для її отримання вам доведеться надати в консульство офіційне робоче запрошення, написане роботодавцем з підписом і терміном роботи та іншої необхідною інформацією.
Згідно із законом будь-яка польська організація має повне право на працевлаштування будь-якого відповідного на вакансію громадянина Росії, України, Білорусі та Молдови – і зроблено це для того, щоб привернути до Польщі іноземну робочу силу, позбавити організацію від додаткових витрат і збільшити продуктивність праці.
Роботодавець звертається в спеціальний відділ, який надає йому заяву на запрошення працівника зі списку перерахованих держав, а працівник, в свою чергу, зобов’язується приїхати до Польщі в зазначені терміни і приступити до виконання своїх посадових обов’язків.

Вимоги до робочого запрошення до Польщі досить високі, воно повинно містити в собі:

  • Дату видачі документа;
  • Друк органів, відповідальних за видачу даного документа;
  • Підписи осіб, відповідальних за оформлення і видачу робочого запрошення до Польщі;
  • Повна назва організації, яка запрошує на роботу;
  • Термін, на який співробітник наймається в фірму;
  • Контракт або договір, який укладається з запрошеним співробітником;
  • Детальне розташування фірми, населений пункт, місто чи село;
  • Повні докладні дані запрошеного співробітника з паспортними даними;
  • Розмір заробітної плати, який співробітник буде отримувати на місці роботи.

Важливі моменти при отриманні робочого запрошення

Термін дії такого запрошення зазвичай становить 180 днів в році, але при необхідності продовжити цей термін на рік роботодавцем подається заява про необхідність створення мультивізи для перебування в країні 360 днів.

Важливо розуміти, що теоретично робочу візу можна і підробити, але це несе за собою певні неприємні наслідки. Наприклад, співробітник замовив візу у організації в ролі підсобного робітника або на іншу незначну посаду, а після приїзду в країну не з’явився на місце роботи і самостійно почав пошук вакансій. Провини роботодавця в цьому немає, однак, працівник може стати в буквальному сенсі нелегалом, якщо керівництво фірми, що подала запит на робочу візу, може виконає документ на зміну місця роботи співробітником.

Вимоги до робочого запрошення до Польщі досить високі, тому сьогодні безліч організацій України надає послуги зі створення «липових» запрошень. Тому важливо не помилитися у виборі організації, яка займеться підготовкою всіх необхідних документів і зробить справжнє запрошення, яке не понесе за собою проблем і не зробить вас нелегальним робочим на території чужої країни. Еміграційний центр «Максимум» гарантує отримання справжньої робочої візи і бере на себе зобов’язання швидкого і якісного оформлення всіх необхідних документів.