Оформлення шенгену без особистої присутності

шенген без особистої присутностіВізова інформаційна система держав шенгенського договору функціонує в Україні з червня 2015 року.Відповідно до даної системи, громадяни при подачі заявки для відкриття Шенгену, повинні надати свої фізіологічні дані, які використовуються для ідентифікації користувача.
ВІС є центральною базою даних, підтримує інформаційний обмін короткочасних Шенгенів.
Вона містить в собі дані громадян, які подали папери для відкриття візи: номери паспортів, імена, рід діяльності, вид Шенгену, пункт перебування і тривалість подорожі, кордон держави Шенгенської угоди, яка в плані перетину знаходится на першому місці, відомості про який запрошує особі, цифрове фото і відбитки пальців.


Особливості оформлення шенгену без особистої присутності

Всі ці дані будуть збережені в ВІС в період тривалістю 59 місяців, які будуть використані при наступних зверненнях заявника про відкриття Шенгену в цей період. По закінченню терміну, необхідно буде заново надавати біометричні дані. Але при первинному наданні документів для відкриття Шенгенської візи обов’язково потрібно особисто зверненнутись в консульство. Необхідність здачі відбитків пальців не торкнеться дітей, які не досягли 12-ти річного віку, глав держав, монархів, а так само членів посольств при дипломатичних зустрічах.
Якщо Ви відкривали Шенгенську візу після червня 2015 року та збираєтеся повторно відкрити одноразову або мультивізу для подорожі в Європу, але у Вас немає вільного часу для подачі документів. Можливо, Ви живете в місті, де немає свого Візового центру, або у Вас немає можливості поїхати в інше місто, для подачі документів, або якщо Ви є керівником, то у Вас є можливість відкрити візу без особистої присутності.
Досить буде звернутися в нашу компанію. Фахівці Центру «Максимум» допоможуть Вам відкрити Шенген без особистої присутності через консульство Угорщини або Греції.
На всі Ваші запитання дадуть відповідь консультанти нашого центру за телефоном, вказаним в контактах.