Термінова шенген віза в Нідерланди для українців

Термінова віза в Нідерланди для українцівДержава Нідерланди, відоме більше як Голландія, привертає велику кількість туристів. Щоб помилуватися красою даної держави багато хто приїжджає цілими сім’ями.

Для того щоб безперешкодно відвідувати Нідерланди та інші країни Шенгенської зони необхідно оформити Шенгенську візу.

Українські громадяни також без даної візи не мають права на відвідування Нідерландів, оскільки угоду з країнами ЄС Україна не укладала.


Оформлення термінової візи в Нідерланди

Для отримання дозвільного документа на відвідування Нідерландів необхідно подати заяву, розгляд якого триватиме від 10 до 30 днів. Однак бувають випадки коли розгляд заяви може тривати набагато довше. Рішення про видачу візи в одну з країн Шенгену Посольство обов’язково має узгодити з усіма країнами, що входять в даний союз. Дана процедура займає близько двох тижнів. У разі якщо заяву передають до Нідерландів, то час її розгляду може скласти близько двох місяців.

Однак для відвідування Нідерландів можна отримати термінову Шенген візу. Порядок її видачі трохи інший і займає набагато менше часу.

Для отримання термінового Шенгену Нідерландів необхідна вагома причина, від якої буде залежати набір документів, які необхідно надати в Посольство. Оформити строкову Шенген візу можна всього за три дні (не рахуючи дня подачі заяви). Однак цьому має передувати виконання низки умов. Необхідно: – детально, в письмовому вигляді викласти причину термінового розгляду клопотання;

  • оплатити в подвійному розмірі консульський збір;
  • підготувати пакет документів типу С;
  • Під час попереднього візиту в країни Шенгенської угоди не повинно було бути ніяких правопорушень з боку особи, яка подає клопотання.

Строкову Шенген візу в Нідерланди можна оформити самостійно звернувшись до Посольства. Однак при відсутності вільного часу і бажання займатися оформленням самостійно можна звернутися до еміграційного центру «Максимум». Це дозволить значно скоротити термін отримання візи.

Кваліфіковані фахівці візового центру зроблять все в кращому вигляді і дана поїздка стане незабутньою.