Одноразова шенген віза в Нідерланди

Одноразова шенген віза в нідерландиСправжній якісний відпочинок ви можете знайти в Голландії. Тут ви можете чудово провести час, відвідавши безліч музеїв і виставок, оглянути історичні пам’ятки та насолодитися архітектурою вулиць і пристаней.

Крім того, відправившись в цю країну в туристичну поїздку, ви зможете переконатися, що нідерландці живуть насичено і яскраво. Модні нічні заклади і різні заходи притягують безліч молодих людей. А любителям більш спокійного відпочинку припадуть до вподоби свята квітів, вітряки і маяки.

Проаналізувавши статистику видачі віз до країн шенгенської зони можна прийти до висновку, що Нідерланди вкрай неохоче надають іноземцям дозвіл на в’їзд. Консульствe Нідерландів ретельно розглядає кожну справу і в разі відмови не завжди пояснюють причини.


Який тип візи краще оформити?

Якщо мета візиту до Нідерландів туризм, то потрібна туристична віза, у якій є кілька особливостей:

  • Так як Нідерланди є повноцінним учасником Шенгенської угоди, потенційному туристу знадобиться стандартна шенгенська віза;
  • Шенгенська віза Нідерландів дає своєму власникові право відвідати і інші європейські країни шенгенської зони;
  • При в’їзді в сусідні країни не потрібно проходити прикордонний контроль і оплачувати мита за в’їзд;
  • Максимальний термін дії досягає 90 днів.

Для оформлення одноразової візи в Нідерланди потрібно зібрати і представити в посольство значний пакет документів. Причому стандартного списку документів просто немає, бо кожне клопотання розглядається в індивідуальному порядку, і перелік документів формується на підставі візової історії і персональних даних. Але кожному туристу для отримання одноразової візи Нідерландів обов’язково потрібно представити в посольство медичний поліс на певну суму, який при необхідності покриє витрати на медичну допомогу. А також потрібно документи, що підтверджують переліт і проживання. Документи на відкриття візи можна подати тільки особисто, для цього треба попередньо записатися в чергу.

Щоб заощадити свій час і нерви краще відразу звернутися в центр «Максимум». Наші менеджери готові надати вам будь-яку допомогу на будь-якому етапі процесу, для отримання позитивного результату. Отримати консультацію наших фахівців або замовити послуги можна за телефоном або на сайті.