Оформлення шенген мультивізи в Францію

Французька шенген мультивіза в КиєвіПочувши слово «Франція» в голові відразу виникають образи найкрасивіших пам’яток Парижа. Столиця Франції є одним з лідерів світу за привабливістю для шопінгу і розваг. Але Франція це не тільки Париж. Чого тільки варті Канни з своїм блакитним берегом і щорічним знаменитим Каннським фестивалем. А також Ліон, Марсель, Авільоне ваблять щорічно туристів з усього світу своїми особливостями, тонкощами, затишком і гостинністю. Щоб побачити всі ці місця не тільки на фотографіях жителям України слідує отримати Шенген мультивізу Франції, яка до речі поширюється і на інші країни Європи, які підписали угоду Шенгену. Однак для отримання візи потрібно докласти не малі зусилля, адже вимоги для її отримання підвищені до всіх претендентів. Скориставшись послугами еміграційного центру «Максимум» оформити мультивізу до Франції набагато легше, ніж ви могли б уявити.


Головні правила при оформленні мультивізи

Існують усталені правила для оформлення мультивізи. Термін оформлення 7 днів з дня подачі всіх необхідних документів та заповнення візової анкети. Її заповнюють англійською або французькою мовою. В анкеті потрібно поставити дату заповнення, підпис і вклеїти свіжу фотографію. Для подачі документів слід зареєструватися на сайті або за телефоном. У призначений час принесіть всі заповнені документи в посольство і оплатіть збір.

Щоб уникнути непередбачених ситуацій під час отримання візи, краще звернутися до професіоналів в цій справі. Еміграційного центр «Максимум» швидко, оперативно і без витрати великої кількості вашого часу, за допомогою своїх експертів допоможе в оформленні. При відсутності часу для консультації щодо заповнення анкет можна скористатися послугами онлайн оформлення. При оформленні замовлення, Ви отримуєте:

  • вичерпну консультацію по організації подачі всіх документів;
  • приклади вже оформлених запрошень;
  • візові анкети з Вашими даними;
  • переклади на вибрану мову всіх необхідних документів;
  • підтвердження запису на співбесіду;
  • бронювання квитків і житла.

Компанія «Максимум» орієнтована на ефективний результат виконаної роботи. Кожному клієнту приділяється достатня індивідуальне кількість часу для досягнення мети по відкриттю мультивізи. Наша мета не отримання одноразової вигоди, а робота з постійними клієнтами.