Оформлення шенгенської бізнес візи до Фінляндії

Финляндская шенген бизнес визаФінляндія – дивовижна країна. Дивовижна і незвичайна природа, чудова архітектура, багата історія. Саме тому безліч туристів спрямовуються в цю країну. Для відвідування Фінляндії необхідно відкрити финляндскую візу. Процес збору документів не дуже складний, але процес отримання візи дуже довгий. Всі документи необхідно подати за 90 днів до дати планованої поїздки.


Оформлення бізнес візи Фінляндії українцям

Жителю України отримати візу до Фінляндії дуже непросто. За статистикою за 2015 рік, Фінляндія не стала ні «відкритої» ні «закритою» країною для українців. Тобто, динаміки немає ні в позитивних рішеннях з видачі віз, ні в негативних. Існуючий проект «Європа без кордонів» повинен був спрацювати на спрощення процедури отримання віз, проте на практиці цього не сталося. При цьому, в плані законів, візовий контроль був посилений. Крім стандартного пакета документів для шенгенської візи, для оформлення бізнес візи до Фінляндії, тепер необхідно здавати відбитки пальців. Людина, що бажає отримати шенген в Фінляндію, повинен особисто прийти в консульство. Оформлення бізнес візи потрібно для того, щоб поїхати до Фінляндії не просто як турист, а з робочих питань.

Так як Україна і Фінляндія в даний час активно вибудовують відносини, все більше людей з України повинні їздити до Фінляндії для вирішення робочих завдань. Сприяє цьому те, що у фінів спрощені схеми по відкриттю власного бізнесу. Більша частина всього приватного бізнесу у фінів – це малий бізнес. Цей напрямок всіляко субсидується державою, а правила однакові як для громадян країни, так і для приїжджих. Тому, якщо ваші приїзди до Фінляндії короткострокові, то найкращим рішенням буде отримання бізнес візи до Фінляндії.


Як краще оформити бізнес візу Фінляндії

Якщо ви вирішите, що самостійно відкриєте візу, то доведеться заплатити консульський збір у розмірі 35 євро. Якщо допомогу в оформленні візи буде надавати агентство, то його послуги обійдуться приблизно 20-25 євро. Гроші, витрачені на оформлення візи (консульський збір + послуги агентства) при негативному рішенні, не повертаються.

В середньому, документи від громадян України, розглядаються близько 10 днів, згідно з Угодою про спрощення візового режиму.

Термін виданої візи може бути різним: від одного дня до п’яти років. Також може бути обмежена кількість в’їздів в країну по виданій візі. Якщо ви помітили, що на візі стоїть штамп «С», то ви не можете перебувати в Фінляндії більше 3-х календарних місяців.

Для того, щоб заощадити час і нерви на підготовці документів для отримання візи, можна звернутися в спеціальне агентство, наприклад «Максимум». Досвідчені консультанти допоможуть правильно оформити всі необхідні документи, що в рази збільшує шанс на отримання бізнес візи до Фінляндії.