Оформлення шенген мультивізи в Фінляндію

Фінляндська шенген мультивіза в київіДумаючи про зимову Фінляндію, в першу чергу представляється її чарівний дух справжнього Нового року, адже це батьківщина Санта-Клауса. Північні сяйва, засніжені простори і гостинність громадян роблять Фінляндію одним з найпопулярніших виборів для туристичної поїздки як взимку, так і влітку.

Для відвідування країни вам буде необхідне оформлення візи в посольстві або в одному з візових центрів України. Фінляндія входить в число країн шенгенської угоди, тому отримавши доступ на в’їзд, у вас буде можливість відправитися в подальшу подорож по країнах Європейського Союзу. Якщо ви плануєте неодноразове відвідування країни, то найзручнішим варіантом стане мультивіза. Отримання шенгенської мультивізи Фінляндії на півроку або більше дає можливість багаторазово відвідувати країну без будь-яких ускладнень з документами. Термін оформлення всіх документів – від трьох до п’яти робочих днів.


Оформлення мультивізи в Фінляндію

Отримання візи – не найприємніший процес для людини, яка зіткнулася з цим вперше, тому професіонали з еміграційного центру «Максимум» готові взятися і вивчити кожен конкретний випадок. Ми вже кілька років успішно працюємо з оформленням будь-якого виду віз, тому знаємо всі можливі зміни і тонкощі процесу. Звертаючись до нас, вам практично не залишається нічого, що потрібно було б зробити самому. Фахівці з нашого візового центру нададуть всю потрібну інформацію, в найкоротші терміни допоможуть оформити мультивізу і підберуть для вас саме вигідне рішення для поїздки.

Послуги, які ми готові надати:

  • Консультація по будь-яких питань оформлення візи
  • Запис і супровід на співбесіду (також потрібно пам’ятати, що можлива тільки особиста подача документів, так як ви будете повинні здати відбитки пальців)
  • Підготовка та перевірка всіх необхідних документів, перекладених і нотаріально завірених
  • Допомога в оформленні медичної страховки
  • Допомога в підборі авіаквитків і готелю

Зв’язатися можна за контактним телефоном, в режимі онлайн або прийти в центр в Києві за адресою: вул. Павловська, 17.