Оформлення шенген мультивізи в Естонію

Шенген мультивіза в ЕстоніюПри успішному отриманні мультивізи в країну, яка належить до шенгенської зони, її власник, у праві переміщатися по всій шенгенській зоні. Єдина проблема, з якою можна зіткнутися, є період обмеження і дійсність візи. Після отримання мультивізи в Естонію, у її власника відкривається можливість відвідування всіх 26-ти країн шенгенської зони. У жителів України можуть виникнути проблеми через складність її самостійного оформлення. Українці вже мають досвід частих відмов і тривалих черг в посольстві. Незалежно від того, яка вам потрібна віза: короткочасна або довгострокова, проблеми будуть полягати в: документах, метушні і бюрократичних тонкощах.

Мультивиза дуже зручна для громадян України, так як при поїздці до Естонії, не доводиться відвідувати естонське посольство. Також, підприємцям відкриваються нові можливості при отриманні мультивізи в Естонію, а саме можливість варіювання дати поїздок. Кращим варіантом є річна віза в Естонію, яку можна відкрити в терміновому порядку.

Необхідні документи для оформлення шенген мультивізи в Естонію:

  • Візова анкета;
  • Документ, що підтверджує особу, паспорт;
  • Одна кольорова фотографія зроблена на білому тлі;
  • Довідка, що підтверджує фінансову незалежність. Наприклад, довідка з місця роботи;

У тому випадку, якщо ви відправляється в поїздку на власному транспорті, вам потрібно пред’явити водійські права і страховку.

Якщо термін поїздки більше 10 днів, необхідно пред’явити викуплені квитки.

підтвердження проживання:

  • Оплата готелю, при подачі необхідних документів для отримання мультивізи;
  • Для того щоб підтвердити оплату, потрібно пред’явити фірмовий бланк оплаченого готелю;
  • Медичний страховий поліс, який покриває тридцять тисяч євро.

Еміграційний центр «Максимум» може оформити всі документи за вас. Довірившись професіоналам ви забудете про стреси і зможете зосередитися на особистих справах. Знаючі всі бюрократичні тонкощі фахівці центру «Максимум» максимально якісно підійдуть до роботи. Оформлення мультивізи важлива справа, але дуже складна, тому краще в цьому випадку довіритися професіоналам своєї справи. Хоч би якою була ваша мета при поїздці до Естонії фахівці центру допоможуть зробити ваше діло.