Оформлення шенгенської бізнес візи в Чехію

Чеська шенген бізнес візаЧехія, на думку багатьох мандрівників, – одне з найкрасивіших місць в Європі, знаменитий туристичний центр. Вона зачарує і любителів мальовничих старовинних вуличок, і прихильників сучасного відпочинку. У Чехії їдуть здобувати освіту, проводити конференції та бізнес-зустрічі, поправляти здоров’я в знаменитих на весь світ санаторіях. Чеська Республіка стала останнім часом улюбленою країною для українських туристів і бізнесменів. Однак, щоб приїхати в цю країну Шенгенського простору, доведеться оформити візу.

Українцям для ділових поїздок потрібна спеціальна бізнес-віза. Комунікації між підприємцями Чехії та України стають все масштабніше, тому необхідність ділових зустрічей абсолютно виправдана. У подібній поїздці український бізнесмен може провести час з користю: вирішити всі поточні комерційні справи і познайомитися з визначними пам’ятками цієї казкової країни.


Правила оформлення бізнес-візи до Чехії і документи для її отримання

В останні роки для багатьох українських підприємців робота в Чехії – звична справа. Якщо вам потрібно жити на території Чехії більше 90 діб протягом одного півріччя, тоді необхідно оформлення довгострокової бізнес-візи. Термін її дії – 6 місяців з необмеженим числом в’їздів. Коли цей час мине, віза продовжується, причому для цього не потрібно залишати Чехію. Чеська бізнес-віза дозволяє перебувати в інших країнах Шенгену (також на 90 днів протягом півроку). Для отримання довгострокової бізнес-візи необхідно зареєстроване приватне підприємництво або участь в юридичній особі.

Заява на отримання візи, як правило, подається протягом трьох місяців до запланованої дати поїздки. Час розгляду зазвичай становить 7-10 днів. У рідкісних випадках термін розгляду може становити до 30 днів, що залежить від розсуду Консульства Чехії.


Де можна без проблем отримати ділову візу в Чехію?

Якщо немає бажання вникати в усі деталі оформлення чешського шенгену, оптимальний варіант – звернутися за отриманням бізнес-візи до Чехії в еміграційний центр «Максимум». Тут працюють тільки досвідчені професіонали, які спеціалізуються на отриманні шенгенських віз вже довгі роки. У нашій компанії можна не тільки швидко отримати бізнес-візу в Чехію, але позбутися від наслідків відмови у видачі шенгену. Ціни досить демократичні і прозорі – клієнт завжди знає, за що він платить.