Термінова віза в Болгарію для українців

Термінова болгарська візаДана держава не входить до Шенгенської зони, але віза для відвідин Болгарії необхідна. Фахівці стверджують, що термінове оформлення візи в Болгарію є нескладним процесом. Займає оформлення такої візи мінімальний проміжок часу.

Однак при наявності великих черг у консульстві даний процес може затягнутися. Нерідко заявники помиляються при оформленні документів, через це у видачі віз їм відмовляють. Щоб з цим не зіткнутися, слід звернутися за допомогою до співробітникам центру «Максимум». Вони знають нюанси цього процесу і допомагають уникнути помилок.


Особливості термінового оформлення візи в Болгарію

Болгарський шенген оформляють від п’яти до семи робочих днів. Якщо необхіднt термінове оформлення візи в Болгарію, вартість такої послуги буде трохи дорожче, але візу в такому випадку заявник отримає протягом декількох днів.

Щоб здійснити термінове оформлення візи в Болгарію, необхідно мати вагомі причини. Заявник повинен підтвердити свої наміри документально. Йому необхідно переконати представників консульства в тому, що поїздка в Болгарію термінова.

Причинами оформлення термінової візи є:

  • Наявність палаючої туристичної путівки, але в такому випадку потрібно пред’явити викуплену путівку в консульстві.
  • Наявність запрошення юридичної або фізичної особи.
  • Участь в заходах, яких змаганнях.

Влітку багато туристів прагнуть якомога швидше оформити візу в Болгарію. Доведеться заявнику приготуватися до великих черг.

Щоб здійснити термінове отримання болгарської візи, необхідно сплатити консульський збір. Він дорівнює 35 євро. Термінова перевірка документів у консульстві вимагає оплати консульського збору в подвійному розмірі. Це означає, що запросити в консульстві у заявника можуть не 35, а 70 євро.

Необхідно пам’ятати, що термінове отримання болгарської візи не є гарантованим навіть після сплати консульського збору. Саме тому краще звернутися за допомогою до фахівців і задати їм всі запитання.