Оформлення шенгенської бізнес візи в Болгарію

Оформлення бізнес візи БолгаріїНа Балканському півострові розташована одна з найбільш історичних країн Європи – Болгарія. Багата історія та вікові традиції залучають щорічно мільйони туристів. Велика кількість приїжджих відвідують країну з метою розвитку і зміцнення економічних зв’язків.

При відвідуванні країни з метою розвитку ділових і комерційних зв’язків необхідно оформляти бізнес візу. Вона дає право відвідати країну на період не більше трьох місяців в півріччі.

Оформленням бізнес візи в Болгарію займається:

 1. Представництво Болгарії
 2. Еміграційний центр

Документи для отримання бізнес візи в Болгарію:

 1. Візова анкета з точними даними
 2. Чинний національний паспорт з ксерокопією.
 3. Закордонний паспорт з ксерокопією.
 4. Фотографії – 4 шт.
 5. Медична страховка.
 6. Довідка з місця роботи з повною інформацією про займану посаду, період роботи і заробітної плати.

За рішенням Ради міністрів Болгарії дозволено відвідування країни протягом трьох місяців в одне півріччя без отримання дозвільного документа на в’їзд при наявності однієї з діючих віз:

 1. Шенгенської на короткий термін.
 2. Шенгенської мультивізи.
 3. Дозвільного документа на в’їзд в Румунію, Хорватію, Кіпр.
 4. Національної візи країн Шенгенської зони
 5. Національної візи Румунії, Кіпру, Хорватії.
 6. Виду на проживання однієї з країн Шенгенської зони
 7. Виду на проживання Хорватії, Румунії, Кіпру.

Період оформлення бізнес візи в Болгарію займає в середньому до п’яти днів, але при наявності похибок в документах цей термін може збільшитися. Оптимальним варіантом вважається завчасна подача документів.

Вимоги посольства Болгарії до оформлення документів досить високі як при оформленні шенгенської візи, так і при подачі документів на болгарську візу.

Оформлення і подача документів для отримання візи вимагає терпіння, уважності і готовності до будь-якого, навіть негативного результату справи, знання всіх тонкощів в оформленні документів. Тому не варто витрачати сили і гроші на самостійне вирішення проблеми, а довірити її вміючим і знаючим працівникам еміграційного центру «Максимум». Кваліфіковані фахівці зберуть потрібні документи в короткий термін, дадуть відповідь на всі хвилюючі питання, проконтролюють весь процес оформлення від заповнення анкети до моменту отримання візи.